Арбористика

Гаффы, пады для гаффов, тросовые обхватки, петли и стропы, блок-ролики и блочки для арбористики, тормозные устройства…
usemkiv

Re: Арбористика

Сообщение usemkiv » 08 мар 2014, 19:27

Изображение

Изображение

пряжка, над якою ви познущалися :) , використовується для швидкого регулювання під навантаженням і без нього педалі на жумарі.
відправляв вам щоб ви зробили подібне на фото, бо там карабін повинен на 90 градусів повернутий бути для зручності, а ви з ноля можете це гарненько зробити щоб було пряжка з вбудованим карабіном.

а на кліфах пряжки це крок назад порівняно з тим що я пропоную - там зручність і поряд не стояла

usemkiv

Re: Обвязки, беседки, системы и привязи

Сообщение usemkiv » 13 мар 2014, 12:54

по арбо поясна частина

Изображение

швидкозажимні пряжки, які зєднують пояс і ножні охвати розповзаються при ходьбі між деревами, на вертикальному дереві практично не відчувається, але краще замінити на простіші стальні пряжки з 2 щілинами - дешевше і виставив раз і забув про них.
Стропа там же за 2 виходи на дерево протерлась і пряжка скоро отпаде :D замінить на щось живіше

пряжки на верху пояса для жилетки ну це потім :)
Последний раз редактировалось usemkiv 13 мар 2014, 14:14, всего редактировалось 1 раз.

ADK
Контактная информация:

Сообщение ADK » 13 мар 2014, 14:22

usemkiv писал(а):
ADK писал(а): Поясной ремень я хотел было вообще заменить пластиковой ременной пряжкой, так как считал, что, как место прикрепления он ни к чему
а це як?
Хотел вместо 45 мм ремня и двухщелевой пряжки, которую Вы предлагаете заменить на двухкомпонентную, установить 25мм плоский строп с пластиковым фастексом для функций только поддержки. Но уже понял, что не стоит. Тем более, что новая пряжка почти готова. Это будет не двухкомпонентная, а самозажимная. Её чя собираюсь устанавливать и на многое другое, например пояса монтажные.
А почему Вы не указали, что каритул стоит установить поближе к Д-рингу? Почти вплотную?

usemkiv

Сообщение usemkiv » 13 мар 2014, 15:42

нижню частину залишаємо як у першому варіанті, лише добавить жорсткості ( там всередині є якийся жорсткий елемент якщоможна то їх 2 щоб було або щось аналогічне), якщо нормально не вийде то треба буде їх робить по принципу спортивних обвязок,
а то Борн запропонував простеньку систему, а виявилося не все так просто наспрвді.

саме цікаво що траверси у арбо дають суттєву перевагу над універсальними системами лише в одному положенні на дереві - на довгих горизонтальних гілках де арборист на маятнику уходить від центра дереваі тоді спусковуха яка сповзає до бокового Д рінга і арборист може займати перпендикулярне гілці положення,а це півметра розмаху рук, а на звичайній можна від центра зміщаться напівбоком або задки, що не завжди зручно :D
в інших ситуаціях всі приблизно рівні на вертикальних соснах і пояса монтажного достатньо :D

передивлявся сьогодні каталог пецл за 2008 рік тоді секвої в них не було, а пропонували вони для арбористики навахо мінібос яка по ходу і стала праобразом секвої.
то може і вам варто розглянути виготовлення 2 типів низів до арбо - один мякий, а другий з вшитою сідухою тим більше комплектуючі у вас є і він як по мені простіший у виготовленні крім ціни :D

ADK
Контактная информация:

Сообщение ADK » 13 мар 2014, 18:58

usemkiv писал(а):окремо про шви на місця під карітул великий між швами мін 4 см, червоні лінії це перші 2 шва інші шийте як зручно
18c95859f2.jpg
Увы, вторая картинка с красными линиями не грузится. Укажите их местоположение по прилагаемой рулетке.
usemkiv писал(а): передивлявся сьогодні каталог пецл за 2008 рік тоді секвої в них не було, а пропонували вони для арбористики навахо мінібос яка по ходу і стала праобразом секвої.
то може і вам варто розглянути виготовлення 2 типів низів до арбо - один мякий, а другий з вшитою сідухою тим більше комплектуючі у вас є і він як по мені простіший у виготовленні крім ціни :D
usemkiv писал(а):
NAVAHO® MINIBOSS.jpg
Я думаю стоит сделать, что бы мягкий низ был взаимозаменяемым с сидухой!
usemkiv писал(а):нижню частину залишаємо як у першому варіанті, лише добавить жорсткості ( там всередині є якийся жорсткий елемент якщоможна то їх 2 щоб було або щось аналогічне), якщо нормально не вийде то треба буде їх робить по принципу спортивних обвязок...
Тут не понял.

usemkiv

Сообщение usemkiv » 13 мар 2014, 21:20

я так і пропоную пояс один а низ у двох модифікаціях на вибір
ADK писал(а): Увы, вторая картинка с красными линиями не грузится. Укажите их местоположение по прилагаемой рулетке.

usemkiv писал(а):нижню частину залишаємо як у першому варіанті, лише добавить жорсткості ( там всередині є якийся жорсткий елемент якщоможна то їх 2 щоб було або щось аналогічне), якщо нормально не вийде то треба буде їх робить по принципу спортивних обвязок...
Тут не понял.[/quote]

по рулетці 18, 22 потім 55 і 59 см
там від пряжки 4 см перший шов ( у ньому повинна бути пришита розгрузочна петля) і наступний теж через 4 від першого - виходить 2 посадчних місця.
посадочні місця пляшуть від пряжки - зразу за нею самі вигідні місця
так як ці шви будуть силовими то треба стропи на добавить на пояс і
забув вам написать зразу що на посадочних місцях під карітули повинна стропа бути між тілом карітула і мякушкою системи бо ці карабіни сильно тоді давлять на тазові кістки

це у варіанті який ви продавали (мені зокрема) зробить жорсткіше підпопну частину і все, решта там нормально досить і так, в другому варіанті що мені прислали зручність менша як по мені.
а друге то запасний варіант у вигляді ножних охватів до спортивних систем але щоб була пряжка для траверси

krok
Контактная информация:

Сообщение krok » 14 мар 2014, 10:46

Проводим конструкторско - исследовательную работу "Арбоклина"
Вложения
CIMG0016.JPG

usemkiv

Сообщение usemkiv » 14 мар 2014, 11:16

арбоклин має бути 8-10 см в діаметрі і приблизно стільки в довжину більш тонткі малофективні у мене 6 см в діаметрі то на мяких деревах трохи не вистачає :)

і обовязково щоб ставала стандартна тріскачка на 1/2 чи 3/4

ADK
Контактная информация:

Сообщение ADK » 14 мар 2014, 20:27

https://www.youtube.com/watch?v=vKI2G9moUwg
phpBB [video]

Rattlewedge http://treetools.co.nz/Rigging-1/riggin ... attlewedge
$ 419.00
Длина: 160 мм Вес: 1350 г Поднимите: 75 мм

Length: 160 mm Weight: 1350 g Lift: 75 mm

Технические условия
Уникальная запатентованная усилила алюминия клин с массивным 75 мм лифтом. Разработанный лесоводов в целях повышения безопасности при валке и демонтажа деревья. Rattlewedge обеспечивает полный контроль над направлении при валке больших кусков дерева. Просто 'винт' клин в разрез с помощью усилила, раскладной ручку. Поверните кнопку управления, и вы можете изменить направление (открутить ее), если он застревает. Сделано в Германии из литого алюминия для долгой жизни. Весит чуть более 1,3 кг, но на вес в прибыли управления направленного - не более зависимость от вашего groundie! Складная рукоятка для легкого, укладки и проведения, но предлагая достаточную длину для рычагов для перемещения даже самый большой кусок древесины.

usemkiv

Сообщение usemkiv » 14 мар 2014, 20:39

це не саме вдале відео на тему гвинтового клина, Ярко колись приводив більш вдале, така чурка скидається ручками на ура, цей клин на більш тонкі речі типа верхушок на пірамідальних тополях коли лізти тонке, а висоти ще 10 м. а нахил трохи не туди :)

ADK
Контактная информация:

Сообщение ADK » 14 мар 2014, 20:54

http://www.ebay.co.uk/itm/conyfair-ratt ... 7675.l2557

Я ищу оригинальные размеры : длина и диаметр резьбовой части.

usemkiv

Сообщение usemkiv » 14 мар 2014, 21:09

ADK писал(а): Rattlewedge http://treetools.co.nz/Rigging-1/riggin ... attlewedge
$ 419.00
ціни там нереальні - весспур у 1,5 -2 рази дешевше ця штука 240 баксів

usemkiv

Сообщение usemkiv » 14 мар 2014, 21:16

ADK писал(а): Lift: 75 mm
цея так розумію діаметр і є

а довжина в межах 10-12 см більше не треба смисл втрачається, можна прикинуть по фото ручка там 16 см

мені коли креслення на болард робили то на ескізі його задали розмір один відомий і програма розрахувала інші потрібні розміри, погрішність вийшла в мм

кінчик гострий повинен бути щоб влазив у пропил

B0rn

Сообщение B0rn » 14 мар 2014, 22:17

Я со своим клином первый раз лоханулся как пацан:). Не хотел вкручиваться, я его уже точил. А оказывается токарь резьбу левую выточил :wall: Теперь нормально вкручивается даже без запила:). Диаметр 70мм, я уже его немного на станке облегчил, посмотрю какое на него усилие идет, скорее всего ещё облегчу. На базаре видел подобное диаметр 120 длина 200 для колки дров цена 300гр

ADK
Контактная информация:

Сообщение ADK » 15 мар 2014, 07:57

Кстати о направлении резьбы. Я считаю, что должна быть правая. Во всяком случае на фото и видео именно так.
А вот на нашей, КРОКовской экспериментальной, что на фотографии последней - левая. Получилось от недопонимая: просьбы изготовить "обратную" резьбу (т.е. с наклоном в сторону сужения) была истолкована, как "левая". Так вот: для "правши" очень неприятно - всё время норовил крутнуть "за часовой стрелкой".
А от управления "арбоклином" с помощью стандартного воротка с трещёткой, решил отказаться. Будет трещётка встроенная с простым переключением направления вращения. Вот только вместо пружинной скобы на рукоять планирую поставить полноценную рукоять. Так что конструкция в профиль всё одно получится L-образная. Понимаю, что при подвешивании надо бы кончик конуса закрывать рукоятью для безопасности, но пока не решаюсь изготавливать арбоклин с рукоятью-пружиной.

usemkiv

Сообщение usemkiv » 15 мар 2014, 11:18

я пропоную стандартну тріскачку у цілях економії і відповідно кінцевої вартості продукції,
а то буде ваш арбоклин на 50 баксів дешевше оригінала і хто буде його купувать, це не річ першої необхідності на дереві.

тріскачка є у кожного, принаймі у мене їх не одна

плюс тріскачки у тому що її можна зняти і буде 2 прямі деталі, які собі тихенько в сумці лежать і не треба вкладуваться в розробку досить складного вузла, який буде ламаться в першу чергу, бо в самому клину і ламаться нічому.

за гострий кікчик не переживайте так сильно не такий він страшний як здається зразу :D

а ви до речі сам клин з алюмінія робите чи сталь?

B0rn

Сообщение B0rn » 15 мар 2014, 13:56

В какую сторону резьба не имеет значения(привычней правая). Главнее шаг, глубина и форма зуба(резьбы). Трещетку лучше отдельно в любом автомагазине купить. Квадрат лучше внутрений. Можно просто приварить головку с нужным квадратом(я так и сделаю). Трещетки есть с шарниром(отгибается вдоль оси). Единствено нужно придумать как клин подвешивать, а то ронять не хочется и сумку тягать тоже.

usemkiv

Сообщение usemkiv » 15 мар 2014, 19:14

B0rn писал(а):приварить головку с нужным квадратом
у мене теж так на 25 головка приварена зараз планую купувати нову тріскачку то думаю купить через клин з телескопічною ручкою на різне зусилля а то стандартної на 1/2 не вистачає інколи

B0rn

Сообщение B0rn » 16 мар 2014, 21:27

usemkiv писал(а):
ADK писал(а): наружным квадратом под накидную трещётку пользователя.
треба внутрішній і пазики під кульку фіксуючу обовязково
поддерживаю. Трещетки с внутренним квадратом обычно фуфловые и их можно найти в основном б/у на барахолке. Я работал автослесарем в 2000г. так ещё тогда они считались динозаврами. Сделайте почеловечески, люди вам спасибо скажут;).

usemkiv

Сообщение usemkiv » 23 мар 2014, 23:02

оце лазаю у вашій арбо благо кілька комплектацій :lol: і схиляюсь до думки що не тим шляхом ідем, що система під техніку здвоєної мотузки не вяжеться з нашими реаліями.
треба йти с сторону техніки гаф і срт, бо у цієї тільки техніка гаф працює нормально а спускове чи кроль на траверсах виходить високувато і втрачається десь по 10 см на кожному кроці вверх

Ответить